• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ 
  • کد خبر : ۳۹۹۴
بازدید وزیر بهداشت جناب آقای دكتر عین اللهی از استان قزوین

جناب آقای دکتر عین اللهی

وزیر محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر بهرام عین اللهی شامگاه پنجشنبه درجریان بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون قزوین که به صورت شبانه روزی فعال است ، گفت: این فعالیت شبانه روزی یک حرکت انقلابی است و از عوامل آن قدردانی می‌کنم و باید تلاش شود تا این روند ادامه داشته و سرعت تزریق افزایش یابد.

 وی افزود : برای مهار بیماری و کاهش میزان مرگ و میر ناشی از کرونا همه باید تلاش کنیم و در این راستا استفاده از همه ظرفیت ها در اولویت قرار دارد.

 دکتر عین اللهی یادآور شد : زیر ساختی‌هایی که در شهر قزوین وجود دارد خیلی خوب نیست و باید تقویت شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت : واکسیناسیون بزرگترین کار برای مهار کرونا است و در این زمینه تعداد زیادی واکسن وارد کشور شده که محدودیتی در این بخش نداریم.

وی افزود: استان قزوین به علت موقعیت جغرافیایی که دارد میزبان مسافران زیادی است به همین منظور اولویت خاصی در زمینه واکسیناسیون دارد.

دکتر عین اللهی اظهار امیدواری کرد به زودی میزان شیوع بیماری کووید ۱۹ در استان قزوین کم شود.

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین روز گذشته اعلام کرده بود که فعالیت مجتمع واکسیناسیون کرونا مستقر در نمایشگاه بین المللی قزوین شبانه روزی می شود.

دکتر علیرضا مهرعلیان افزوده بود که به منطور تقویت تمهیدات مورد نیاز برای واکسیناسیون عمومی از روز پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ فعالیت مجتمع واکسیناسیون کرونا شهرستان قزوین به صورت شبانه روزی خواهد شد و ارائه خدمات تزریق واکسن تا پوشش  کامل ادامه دارد .
 وی تصریح کرد: نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این راستا به کمک حوزه سلامت می آیند.

 مهرعلیان همچنین به افزایش تعداد غرفه های موجود در مراکز تزریق واکسیناسیون کرونا اشاره کرد و گفت: غرفه های فعال در مجتمع واکسیناسیون مستقر در نمایشگاه به ۴۰ غرفه افزایش پیدا می کند و در سایر مراکز نیز افزایش غرفه در دستور کار قرار دارد.
رئیس حوزه سلامت شهرستان قزوین اظهار امیدواری کرد با هدف افزایش ظرفیت ها روزانه ۱۰ هزار دز واکسن به واجدین شرایط تزریق شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0